| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey lume, cum ati reactiona daca iubita/iubitul sau sotul/sotia ar suna la radio si ar intra in direct si ar povesti tot ce se intampla in dormitorul vostru in emisie, cum ati reactiona cand il/o auziti cum povesteste iar prezentatorii bat cu palmele pe masa?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

As intra și eu și aș spune și versiunea mea. Și posturile de radio au nevoie de audiențăhee hee

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai depinde de poveste, daca este una buna... atunci nu m-ar deranja big grin

| Sofer a răspuns:

Sa fie totuși o poveste bună demna de Oscar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As legao de calorifer laughing

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Omule, tu ai grave probleme la cap, îți recomand un psiholog...