| anonim_4396 a întrebat:

Hey m 13 ani si imi place de un baiat din clasa, e foarte dragut si citeodata am impresia ca si el ma place dar citeodata e cam nervos si nu prea comunicam.nu stiu ce este cu mine ba imi place de el ba nu ...nustiu ce sa fac! funda

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-i nimic,e normal,e greu sa te hotarasti.
O sa vina vacanta de vara,peste putin timp.
Daca te trezesti ca baiatul asta parca-ti lipseste si te-ai bucura sa-l vezi, inseamna ca e mai mult decat o simpatie nevinovata.happy.
Daca il uiti complet si te bucuri de vara care te asteapta fara sa-i adresezi nici un gand, e doar o simpatie trecatoare, o amicitie poate.
Asteapta vacanta si las-o pe ea sa hotarasca.
Oricum, e foarte aproape!

| Neimportant95 a răspuns (pentru greece12):

Da mai taci dracu le stii pe toate? nu poate omu sa rada p'aici ca imi sar in ochi papirusurile tale de 27 de metri cu explicatii de vai doamne google=homepage

| greece12 a răspuns (pentru Neimportant95):

Logout si razi in alta parte,exista "TPU pentru prosti",google it.
Daca tu nu stii sa citesti, nu sunt eu de vina ca stiu sa scriu!

| FastAndFurious a răspuns (pentru Neimportant95):

Vrei sa razi bai neimportantule? mars la T/A!

| FastAndFurious a răspuns (pentru greece12):

daca as pune o intrebare la categoria asta, m-as tot intreba...
http://www.youtube.com/watch?v=N8BPcNUQy-0

9 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa sunteti voi fetele...capricioase. In zilele in care iti place de el, priveste-l cu drag, iar in restul zilelor, nu.

| gingergirl1 a răspuns:

Mai bine lasa-l in pace ca nu il placi cu adevarat!

| lolylolypops a răspuns:

Esti nehotarata! Adica atunci cand el iti vorbeste il placi, atunci cand e nervos, nu-l mai placi! Trebuie sa stii ce vrei, apoi sa ai o discutie cu el...te pup, ai grija de tine!

| adrianadi97 a răspuns:

Du-te,vorbeste cu el, totul o sa fie ok.Ia-ti inima in dinti, asta trebuie sa facem cu totii cateodata.