| JustMe_3798 a întrebat:

Boona, deci vreau un sfat, in clasa la mine este un baiat foarte dragut, e prea energetic, dar e ok, deci mie imi place de el demult, dar nu stiu daca el ma place, cu toate ca cred ca ma simpatizeaza, de exempu:se rade la glumele mele, imi viziteaza des un profil de al meu de pe un site, tot imi face cu ochiul, cu celelalte fete se comporta mai vulgar dar nu stiu ce are cu mine, cateodata am impresia ca ma ea peste picior, deci ce sa fac, sa iau in serios toata asta sau nu?

2 răspunsuri:
| Gabriella_1938 a răspuns:

Poate te ia la misto

| Loryyyyyyyy a răspuns:

Oooo dap ia-o in serios intreaba-l daca poti daca nu... ei bene incearca sa pui un preten sau o pretena buna sa il intrebe...