| Papusika1Mika a întrebat:

Hey, pe 25 ianuarie e ziua celui mai bun prieten al meu! (Luand in consideratie ca vrea sa iesim) ce cadou i-as putea face?
Eu m-am gindit la un parfum! Voi ce ziceti? Funda.

Răspuns Câştigător
| Keith a răspuns:

Iti recomand un parfum de la Avon, sunt diverse si isi mentin mirosul, acum il alegi tu pe cel care iti place.Bafta!

4 răspunsuri:
| lolylolypops a răspuns:

Pai poti sa-i iei un parfum da, este cel mai bine!

| TheBrainiac a răspuns:

O sticla de sampanie si o partida de sex, e o idee mai buna decat un parfum.

| ReSp3c7 a răspuns:

Parfum? i-ai un ceas. se va bucura sunt baiat. si il inteleg. parfum si astea. sunt pentru fete

| puicutzyyy a răspuns:

Daca ai macar 16 ani, fa sex cu el. Best gift Ever