| keNzoRoz a întrebat:

Iubesc o fata, si este ziua ei peste catva timp, i-am cumparat un parfum extrem de scump si o bratara frumoasa, (ea are prieten) si m`am decis sa ii spun ca imi place de ea si sa ii dau cadou de ziua ei as vrea sa stiu cum ar putea reactiona happy

Voi ce ziceti?

16 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Te-ai gandit vreodata de ce sta cu el si nu cu tine?

| Amelya02 a răspuns:

Doamneee, esti nebun? Cati ani ai tu, si cati ani are ea? Un cadou de 10 milioane pentru o fata care nici macar nu e iubita ta? In primul rand gandeste`te ca e o mare exagerare, cred ca iubitul ei n`o sa-i ia ceva mai mult de un milion, si cum ar reactiona el daca ar sti ca tu i-ai luat un cadou atat de scump prietenei lui? Te da banii afara din casa, n-ai ce face cu ei? Eu zic sa pastrezi acel cadou pentru o viitoare iubita, sau ofera-l mamei tale. La urma urmei, daca faci cadouri de-astea se poate interpreta, si lumea poate sa te foloseasca! Nu cred ca ai vrea sa te iubeasca cineva doar pentru bani si cadouri scumpe.

| neutrino a răspuns:

Pentru o fata pe care o iubesti ( asa este, nu?), nimic nu poate fi scump. Asa ca, tu nu poti fi (un) scump pentru ea

| Raiiiisa a răspuns:

Eu zic ca ai putea sa-i mai cumperi ceva de calitate si la fel de scump. Daca ii place si ei putin de tine si este putin materialista, reactia ei s-ar putea ridica la asteptarile tale:*

| chazz a răspuns:

Esti o fetita si incalci codul de onoare al baietilor happy. Daca tu ai avea prietene si s-ar da un papitoi ca tine la ea ti-ar convenii?
Numai bine!

| VictorVictoras a răspuns (pentru chazz):

Hm bine ca ai ziso tu pentru ca acelasi lucru vroiam sa-i zic si eu dar cu alte cuvinte happy

| chazz a răspuns (pentru VictorVictoras):

happy

| feraryyy78 a răspuns:

Imi place ideea ta, nu are cum sa iasa rau.

| Alison95 a răspuns:

Cat ai dat pe parfum?

| keNzoRoz explică (pentru Alison95):

Pe parfum am dat 530 lei si pe bratara 470 lei

| Alison95 a răspuns (pentru keNzoRoz):

Wow glumesti?:O foartee muult doar pentru o prietena, chiar daca o iubesti! daca ar fi o fata respectabila, ar refuza cadoul tau in primul rand ca sunteti doar prieteni, in al doilea ca are prieten, si al treilea. sunt prea multi bani.

| paceandlove a răspuns:

Eu cred ca va incerca sa nu-ti raneasca sentimentele

| Z6 a răspuns:

Daca are prieten si il iubeste, iti tranteste parfumul scump si bratara in cap!
Nu ar trebui sa te bagi in seama prea mult cu ea, risti sa o incurcihee hee
Insa daca e vreo profitoare, cum sunt 90% din femei ii va da papucii si va tot intreba de situatia ta financiara. Testeaz-o, eu asta te sfatuiesc sa faci.

| ovydyu1992 a răspuns:

Asta depinde de firea ei... adica daca e o fire timida, te va lasa cu ochii in soare fara a-ti da nici un raspuns, iar daca e indrazneata iti va spune ce simte daca simte ceva pentru tine daca nu te va refuza politicos ca de... asa sunt fetelehappy funda?

| Ciprian2003 a răspuns:

Salut,s-ar putea sa devina iubita ta sau poate sa ramai doar prieten cu ea.Eu iti doresc mult succes.

| keNzoRoz explică:

Vreau sa mai mentionez ca o iubesc la nebunie si oricum o sa lupt pentru ea :X