| maytha a întrebat:

Hey[scuze categoria dar am nevoie urgent de sfaturi]: deci azi am terminat orele la aceiasi ora cu prietena mea cea mai buna, fiind in clase diferite ea a scapat mai repede cu 10 minute si i-am spus sa ma astepte si imi da mesaj ca ea pleaca, am iesit si eu imediat dupa ea cu 5 minute ...si am sunat-o sa vad pe unde e sa merem amn2 acasa, si ea nu ma asteptat.Problema e urmatoarea ea tine mult la maicasa si eu sincer jur ca din greseala am injurat-o de mama aveam nervi si de la ora si mai multe.si ea sa simtit jicnita si nu mai vorbeste cu mine, mi-am cerut scuze de N ori si tot e suparata pe mine.plang incontinuu nu stiu ce sa fac sa ma iertestraight face ma ajutati va rog ca nu vreau sa pierd asa o prietena mai ales ca niciodata nu ne-am certat straight facecryingcrying

Răspuns Câştigător
| alexutza003 a răspuns:

Mai vb odata cu ea si spune-i asa imi pare rau ca te-am injurat de mama si chiar daca ai avut probleme pe cap asta nu e o scuza sa o poti injura spuinei n-am nici o scuza ca te-am injurat dar mi-am cerut iertare de n ori asa ca acum e si randul tau sa imi accepti scuze pentru ca nu am facut-o cu intentie

2 răspunsuri:
| oanazuzi a răspuns:

Nashpa sa te certi cu cea mai buna prietena dar cereti scuze si sp ca nu a fost cu intentie si mai ales nu o minti asta ar putea agrava lucrurile sp totul clar si cerei scuze si lu maicasa pentru ca ea este matura si poate o face si pe prietena ta sa te ierte succeswinking

| maaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Buna! Pai...du-te la mama ei si cere-ti scuze in fata la amandoua si ia-i ceva o ciocolata vezi tu (spune-i ca ai reactionat asa pentru ca ai luat o nota mica la test)winking funda?