| Katherineeeeeeee a întrebat:

straight face am o problema serioasa si nu stiu cum sa o rezolv... mai bine zis cum sa scap straight face
Si va rog frumos daa nu puteti sa ma ajutati mai bine nu raspundeti.
Eu ma masturbez de multi ani... si cateodata ma masturbam de 3-4 ori pe saptamana, dupa am incercat sa ma las de masturbat si am reusit o vreme, dupa m-am apucat din nou...
acum am sesizat ca efectele "negative" ale masturbarii si-au facu aparitia straight face nu ma mai excit...
ce as putea sa fac sa imi revin si sa nu ma mai masturbez?
va rog frumos ajutati-ma straight face

10 răspunsuri:
| Ionica9119 a răspuns:

Am si eu o intrebare: de regula o faceai inainte sau dupa masa? (cine nu se prinde sa taca)
Pana la urma, decat sa ajungi sa umblii din floare in floare, mai bine asa! (spun asta pentru ca daca ai ajuns sa o faci de 3-4 hai 5-6-7 ori pe saptamana, o singura partida de sex PE SAPTAMANA nu poate suplini lipsa celor 3-4 hai 5-6-7 serii de masturbare de care avea parte in mod regulat).
In concluzie, spor!

| positivity a răspuns:

În primul rând vreau să te întreb câţi ani ai, pentru că nu este chiar bine să te masturbezi de la vârste fragede.
Bine, să-ţi spun un secret. Şi eu mă masturbam foarte des, dar am încetat, fiind scârbită de acest lucru. Cum am reuşit să mă opresc?
Păi, mi-am căutat diverse activități care-mi ocupau tot timpul liber. Am fost pe la bunici, am dormit la prieteni, am desenat, am dormit. Şi chestiile astea au încetat. Am uitat pentru o vreme de aşa ceva. Deci, nu te mai gândi la masturbare. Gândeşte-te la alte lucruri mai importante, mai prosteşti, şi într-o lună- două, vei pierde obiceiul de a te masturba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gandeste-te la altceva cand iti "vine". Aceasta dorinta apare deseori cand esti plictisit/a. Atunci cand simti ca ai nevoia sa o faci, gandeste-te la altceva, fa altceva (vorbeste cu cineva la telefon/pe mess, deseneaza ceva) In orice caz trebuie sa nu mai practici pentru. ca dauneazahappy

| LineGuide a răspuns:

Baiat, fata? ok, orice sex ai avea...iti trimit un id, dai add si vb pe mess...

| XatomisX a răspuns:

Da-ne filmulete cu tinehee hee sa vedem care e problema

| Inemes a răspuns:

thinking
Ma intreb ce se va intampla cu tine cand o sa iti inecepi viata sexuala...

| cristi62 a răspuns:

Cauta un gagiuhappy don t worry, be happyhappy

| ThatWeirdFuck a răspuns:

Gaseste ceva care sa te tina ocupata majoritatea timpului, un sport, un hobby pe net, etc. De excitat oricine se excita, dar tu acum ai o oarecare experienta si te exciti mai greu, nu-i asa grav.

| petrom a răspuns:

Cauta un iubit si roagal sa te lucreze cu limba

| Claudex a răspuns:

Bagă nişte electroşocuri... poate îţi revii