| Alexia2568 a întrebat:

Am un nou prieten de ceva timp si il iubesc enorm. Peste foarte putin timp va veni ziua lui de nastere, si eu nu stiu ce sa ii cumpar. Ce ar trebui sa fac?
Sunt intr-o mare dilema!

Răspuns Câştigător
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Un ceas, chiar daca unii cred ca sunt demodate nu este chiar asa, un baiat cu ceas la mana pare mai matur, de cate ori o a piveasca la ceas isi v-a amintii de tinewinking multi inainte! si lui dar si tie kiss

4 răspunsuri:
| Darkmagic a răspuns:

Intrebarea ta, pe 27 septembrie:
http://www.tpu.ro/......dau-funda/

Tot intrebarea ta... data stelara: 29 septembrie. :D
http://www.tpu.ro/......-altul-pe/

Acum vii cu asta...
Pai...cumpara-i un covrig, ca oricum nu conteaza. :D
La cum "evoluezi" tu, peste vreo doua zile o sa ai un "NOU" prieten, si logic, o sa-l "iubesti" si pe ala de n-o sa mai stii de tine. :))
Intrebari de doi lei..."fete" de un leu. Vai de "iubeala" voastra... :D
Pacat de tine, vad ca pe gramatica o iubesti destul de mult...
Ramai la prima iubire, si lasa cadourile, "iubelile" simple, duble, triple sau ce mai povestesti tu pe aici... :)

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Cati ani are baiatul?

| Alexia2568 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Face 17 pe 14 octombrie big grin

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Alexia2568):

Un ceas, chiar daca unii cred ca sunt demodate nu este chiar asa, un baiat cu ceas la mana pare mai matur, de cate ori o a piveasca la ceas isi v-a amintii de tinewinking multi inainte! si lui dar si tie kiss

| mihaibrad a răspuns:

happy
Daca il iubesti cu adevarat, iti doresti sa il faci fericit de ziua lui.
Cu adevarat fericit.
Iar asta nu se poate decat daca afli ce isi doreste cu adevarat
Roaga-l sa iti scrie o lista cu ce si-ar dori in urmatorii 3 ani? 5? cum crezi tu.
Si selecteaza de acolo ce doresti tu sa ii oferi.
Succes