| intrebare125 a întrebat:

Hey TPU., ce se intampla daca te dezvirginezi inainte de.ati veni menstruatia?
e cazul sa ma ingrijorez ca nu o sa mai apara deloc menstruatia sau?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde cum te dezvirginezi. Daca o faci prin act sexual protejat nu ai motive sa te ingrijorezi.CM va veni la timpul lui.

| Klandestin a răspuns:

Nu! Mai documenteazate inainte sa faci si alte prosti. Sau mai pune mana pe o carte.

| HuShEr a răspuns:

Nu trebuie sa te ingrijorezi. dar totusi la anii tai ai putea face altceva