| lilboutique a întrebat:

Hey TPU!:d De o saptamana ma tot gandesc ce sa fac si asa m-am hotarat sa apelez la ajutorul vostru. Cunosc un baiat de un an insa pana acum o luna nu am fost asa apropiati. Dintr-o data am inceput sa vorbim, sa iesim(niciodata singuri) si asa am inceput sa il plac. Eu cred ca si-a dat seama si da semne ca ma place si el, insa nu face nimic. Ce ar trebui sa fac ca sa simta si el la fel, sau sa imi spuna asta?

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Probabil ca niciunul dintre voi nu aveti puterea sa spuneti celuilalt ce simtiti si asta poate din teama ca veti fi refuzat unul de catre celalalt.Iti recomand 2 alternative si anume:
-incearca pe mess sa ii spui lucrul asta, de regula in fata calculatorului suntem cu totii mai curajosi;
-spune-i celui mai bun prieten al lui despre ce simti...cu sigurata ii va spune. Sper sa iti reuseasca. Succes!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vorbeste tu cu el fata in fata.

| ignore a răspuns:

Intreba-l ce parere are despre tine si asa ori iti spune ceva de bine ori ce si mai binelaughing. intreaba-l p mess asa sa aveti aman2 mai mult curaj.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Trebuie pur si simplu sa vb cu el...dar daca nu ai curaj incearca pe mess. s-au pune pe o prietena de-a ta sa il intrebe dar sa nu-i spuna k si u il place pentru ca altfel va crede ca esti lasahappyBafta?

Răspuns utilizator avertizat