| marinageorgiana14 a întrebat:

Da din nou eu cu situatiile mele amoroase laughing

Deci nu stiu ce sa mai inteleg...ma place sau nu?

Vorbim pe facebook/mesaje prin telefon oricand avem ocazia si radem mereu unul de altul sau facand glume unul altuia. In clasa a 7-a pe la sfarsit imi facea cu ochiul, si mereu ma intreba daca ies pe strada pe dig si intr.o zi s.a oferit el sa ma duca pana acasa, sau ieri a zis ca m mers la biliard fara el, si se mai ofera sa ma cheme in oras cu colegii nostri..la film bla bla... Sa spunem ca si eu il plac, dar nu stiu daca sentimentul lui e acelasi.

11 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu,fată,nu te place!

| neutrino a răspuns:

Momentan te place pe facebook si pe telefon. Pentru lumea reala este prea mic.

| marinageorgiana14 explică (pentru neutrino):

Suntem colegi de clasa, si radem mereu, glumim, si alte chestii

| SkyPilot a răspuns:

In ce ai scris nu e nimic din care sa rezulte ca nu te place. Eu as zice ca te place, daca il vrei trebuie sa-l incurajezi. da-i niste semne, cere-i si tu sa te conduca, lipeste-te de el daca ai ocazia (pe dig ar merge perfect) si vezi cum reactioneaza.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Probabil, sunteti prea mici ca sa imi dau seama, pustanii sunt inprezibili, poate te place sau, doar vrea sa para interesant, sa se laude fata de prieteni, e varsta la care baietii incearca sa iasa in evidenta.

| marinageorgiana14 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Il cunosc din clasele mici si el nu e asa. ca altii

| marinageorgiana14 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Il cunosc din clasele mici. si nu e asa. ca altii

| marinageorgiana14 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Si avem 14 ani amandoi straight face

| Hakuouki a răspuns:

Alta pustoaica fraiera.

| rebiik a răspuns:

Poate ca. daca i-ai spune ca il placi vei vedea daca si el te place

| marinageorgiana14 explică (pentru rebiik):

Da, legat de asta... mi-e frica ca daca ii spun se va indeparta de mine si nu ma va mai baga in seama si nu vom mai fi acei buni prieteni care erau odata :/