| AllyRock a întrebat:

Daca un baiat se uita la o fata si se inroseste mereu si ii zambeste, si pe deasupra mai e si timid, ce inseamna? Multe persoane spun ca ma place dar eu nu stiu ce sa cred.

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Se inroseste pentru ca e timid. Dai un pupic. De fapt nu poate fierbe pe acolo. Mergi cu el intr-un loc mai retras si intreaba-l
sigur te place.

| Hitback a răspuns (pentru Hitback):

Uitasem sa iti spun. data tu chiar il placi pe acel baiat. Tinand cont ca e timid nu va face el primul pas.fa-l tu daca tii la el cu adevarat.nu ai nimic de pierdut.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa pudoarea deoparte si intreaba-l pe fata ce are de gand. Spune-i ca il placi si doresti sa aveti o relatie mai intima. Procedezi astfel daca consideri ca te merita si chiar te intereseaza persoana lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te place