| anonim_4396 a întrebat:

de vreo o 6 luni imi place de un baiat blond si cu ochii albastrii si inalt :Totul a inceput asa eram in pauza si era iarna iar eu am iesit cu o fata pana la magazin,niste baieti avand obiceiul sa frece fetele m-au luat pe sus si m-au trantit in zapada si au incepu sa dea cu zapada in mine,el a venit si i-a dat pe aia la o parte si m-a luat in brate pana in clasa. A fost super faza de atunci s-au tot intamplat lucruri frumoase intre noi dar in limita prieteniei, el stie ca il plac, dar totusi nu a facut nimic ca sa imi dea vreun semn ca ii pasa si asta a durut :'(.In fine intrebarea e ce sa fac? merita sa ma tin dupa el sau sa trec peste?

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu te mai gandi la el, vezi daca se repeta scena si iarna aceasta

| h3r a răspuns:

Ioi ce început.

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Romantic! Nu ca noi iubire!sad In zapada auzi la nebuni.A luat baiatul la frecat vrabiuta!

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Es,te,ef.

| ihacoswhy a răspuns:

Incearca sa te apropii de el: sa vorbesti mai mult cu el, sa faci glume, dar sa pari indiferenta intr-un stil haios daca ma intelegiwinking

| xGabriela a răspuns:

Incearca sa nu ii arati ca il mai placi. Sa nu te indepartezi de el, doar comporta-te cu el de parca il placi doar ca amic. Probabil ca atunci cand va vedea ca te comporti de parca nu l-ai placea, o sa se intrebe, o sa devina curios, poate ca o sa intrebe si un prieten comun, daca aveti. Deci, ai putea sa faci asa. Succes! big grin