| anonim_4396 a întrebat:

eu am 13 ani ea are 11 aproape 12 si nu stiu ce sa fac o plac putin ca la inceput a venit acum doua sapt aproape din Spania dar o cunosc a mai venit pe aici dar nu era chiar asa de frumoasa si draguta si amuzanta.
Noi in fiecare seara incepand de la 8 pana la 12:00-01:00 ne jucam vatiascunselea nu stiu daca am pronuntat corect dar in fine ea mereu se ascunde cu mine si mereu zice ca ii port noroc. Poate ii place si ei de mine. Si ce sa fac ce sa ii spun eu sunt cam timid sa ii spun ca o plac sau sa o invit undeva.
Si imi este frica sa nu plece din nou in Spania.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spune-i "Frumoaso, eu de iubesc, vrei sa fii iubita mea?". Si vezi ca o sa meargawinking

| FearOfTheDark a răspuns:

Eu as zice sa te cuplezi cu o tipa cu dexul la ea.

| MariaLOL a răspuns:

Din ce spui tu cred ca te place dar partea dificila este sa-i spui ei asta. Iti propun sa ii spui asta cand sunteti singuri ceva de genul :''Stii, eu chiar te plac...''(conteaza mult felul de a vorbi). Cat despre plecarea ei in Spania n-ai ce sa faci sad. Succes!

| PatroescuLuluLui a răspuns:

Sunteti prea mici, nu crezi? Pot sa iti spun ca pana la dragoste adevarata mai e big grin