| ExPeRyMeNt a întrebat:

Eu vara trecuta am fost cu o fata cu 2 ani mai mica decat mine. Foarte bine era atunci pana a inceput sa fie mai "rece"
si intr-un final ea a vrut sa puna capat relatiei. Eu am intrebat-o de ce ea a zis d'aia si punct. Am inceput sa nu o mai bag in seama sa trec pe langa ea ca si cand nu as vedea-o. Intr-o zi am fost la fotball si ea era in curtea scoli pe o banca cu inca o prietena. Si a inceput sa strige prietena ei ca sta cu cineva de cand s-a despartit de mine. Si mai tarziu am aflat ca inainte sa stea cu mine a mai stat cu cineva si a facut la fel cum a facut cu mine. Dar acum o saptamana pana sa inceapa serbarea eu am fost la dansurile populare pentru serbare si ea la o sceneta. La repetiti pe scena nu isi lua ochii de la mine mereu cum face in fiecare zi cand ne intalim pe la scoala...Si la repetiti cand am dansat o vedeam la fel. Si acum 2 zile a inceput sa ma bage in seama pe facebook dp contul prietenei sale. Eu o stersesem de la prieteni. Dar mi-a dat add iar si i-am dat acc. Si a fost un subiect banal prin care m-a bagat in seama. Am vorbit cu ea..Si a inceput sa imi ceara poze cu mine. Dar intrebarea e. Ea o sa vrea sa ne impacam? Daca da ce ar trebui sa fac. Sa o ignor sau sa ma impac cu ea?

Răspuns Câştigător
| Niicole a răspuns:

A fost alegerea ei sa nu mai fiti impreuna, iar acum se joaca cu tine. Eu as zice sa o ignori, dar acum alegerea iti apartine

4 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Fata asta nici nu tie ce vrea.Decât se joacă şi apoi lasă. Încă e copilă. Caută pe cineva care să te merite, nu te mulţumi cu jumătăţi de măsură.

| dia200 a răspuns:

Ea sa despartzit de tine. de obicei fetele vor ceva ce nu pot avea pentru a demonstra ca pot. nu cred ca te iubeste sau ca tine la u. cred doar ca o frustreaza ca o ignori

| frostxtq a răspuns:

Ignor-o. fete ca ea gasesti peste tot. S-a jucat cu tine, i-a mers, acum ii vorbesti iar. De ce sa nu se mai joace putin daca tot ii merge asa bine?

| ExPeRyMeNt explică:

Multumesc pentru toate raspunsurile toate sunt la fel de bune. Nu situ din care sa aleg pentru funda. :'(