| JustRisa a întrebat:

In ultima vreme am impresia ca baiatul pe care il plac se indeparteaza de mine..La un moment dat eram foarte apropiati, ne intelegeam super, prietenii nostri ziceau ca ne potrivim ca si cuplu pentru ca ne comportam ca unul. In ultimul timp simt ca s-a schimbat ceva. Atunci cand ne vedem ne intelegem bine, ma simt super in preajma lui, dar in rest nu ma mai suna, nu imi mai trimite mesaje, nu imi mai face farse. Nu stiu ce e cu el. Cum as putea sa ma apropii din nou de el, sa fim ca inainte, sa il fac sa ma sune etc?

Răspuns Câştigător
| Raulinio a răspuns:

S-a saturat de friends-zone, deoarece tu l-ai vazut ca pe un prieten iar el cel mai probabil te-a vazut ca o potentiala partenera iar acum cu siguranta bate la alta usa unde are sperante mai mari, singurul lucru pe care l-ai putea face ar fi sa faci tu primul pas spre o eventuala relatie cu el caci de prietenie s-a saturat.

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Draga mea, tu ai auzit de cuvantul obisnuinta/rutina? Acesta este motivul.In timp sentimentele de dragoste si iubire de atenueaza.Pentru evitarea uor astfel de situatii ar fi indicat ca relatia voastra sa o "condimentati" din cand in cand cu o mai mare inventivitate/imaginatie in tot ceea ce faceti, sau de ce nu prin incercarea aplicarii unor fantezii sexuale poate chiar putin mai "perverse". Succes.

| neutrino a răspuns:

Asa se intampla cand baiatul gaseste alta fata cu, care spera sa se ingeleaga mult mai bine si mult mai repede. Daca va da gres, atunci te va suna iarasi. Pentru un timp ar fi bine sa nu-l mai suni.

| Doub a răspuns:

Il intrebi de ce s-a schimbat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate omul s-a saturat de chestii de genul si a vrut mai mult ( sa fiti impreuna ) dar daca nu a vazut nici un semn de la tine si-a pierdut interesul. te-ai gandit la asta pana acum? toti asteptam dar nu la infinit.

| Țoglă a răspuns:

Mai condimentează şi tu "relaţia" voastră că intervine monotonia şi probabil că are unele temeri să te abordeze.

| Clujean25 a răspuns:

Caută pe google "How to give a great blowjob".

| JustRisa explică (pentru Clujean25):

Mda. Foarte amuzant. Daca toate raspunsurile ar fi ca al tau, prefer sa nu raspunda nimeni.

| Clujean25 a răspuns (pentru JustRisa):

Well, I am a guy... and that would get me closer to a gal...

| JustRisa explică (pentru Clujean25):

Ok. Prefer sa ma abtin de la comentarii pentru ca nu vreau sa jignesc pe nimeniwinking

| dalina1999 a răspuns:

Eu cred ca are nevoie de timp si inca nu a observat ce fata frumy si buna esti. Cred ca este randul tau de al suna si ai face farse sau poate are o alta prietena. :*winking funda? laughing