| sweetkidd a întrebat:

Hey TPUbatting eyelashes

Plac un >baiat:"... dar el este cu mult mai scund decat minelaughing

Ce ar trebui sa fac? Sa o las` balta?happy[funda]

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu asa aveam o fantezie mai demult sa fiu cu o fata mai inalta ca mine si cand ne imbratisam sa... :-b
Nu pot sa intru in detalii. blushing
Hai fato, asta conteaza cel mai mult, sa fie inalt? Si eu care credeam ca voua va place romantismul, tandretea si altele. thinking

| Daysukki a răspuns:

Neee si ce daca e mai scund, am vazut uitate la asta http://www.youtube.com/watch?v=J08FNVNp-ac&feature=related

| ionika17 a răspuns:

Pe tine te intereseaza inaltimea sau sa fii tu fericita? Lasa inaltimea conteaza ca il placiwinking