| anonim_4396 a întrebat:

Plac un baiat mai scund ca mine, ce e de facut? :/

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca chiar il placi, va intelegeti bine si crezi ca esti capabila sa treci peste aceste stereotipurile continua.

| Ineys a răspuns:

Il inveti sa mearga pe tocuri.

| Sociopat a răspuns:

Cobori la nivelul lui ca sa ii arati ca nu esti un pericol si ii spui ca il placi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă chiar îl placi, nu contează înălțimea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru el contează.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ești sigur?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred că da. Eu unul m-aș simți aiurea.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atâta timp cât nu te gândești la fericirea ta, ci te gândești la părerea celorlalți..normal că te simți aiurea. dacă iubești un om îl accepți așa cum e. în plus, poate practica diferite sporturi pentru a crește în înălțime.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Acum sincer, tu ai fi cu un băiat mai scund decât tine?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da

| justadream94 a răspuns:

Impresioneaza-l daca iti place. spune-i ce simti si hai..la treaba!

| Loryanna a răspuns:

Astepti sa creasca?! laughing))

| KamyHeey a răspuns:

Daca tu il placi nu conteaza parerea altora. Fi cu el!

| Daniela7776 a răspuns:

Iubitul meu era mult mai scund decat mine laughing. Dar ma indragostisem de el si asta nu a mai contat. Avea complexe ca nu ma poate proteja. Chestii de baieti. Dar in final dupa un an cam asa, a inceut sa creasca si acum este mult mai inalt ca mine dar din pacate dupa 2 ani de zile, ne-am despartit definitiv. Ma rog, nu conteaza asta cat timp il placi cu adevarat.