| anonim_4396 a întrebat:

Nu e in regula daca plac un baiat cu un cap mai scund ca mine, nu?

6 răspunsuri:
| AndreeaP99 a răspuns:

Cu siguranta vei atrage privirile celorlalti si poate chiar vei primi mici rautati daca vei fi cu el, dar nu poti alege pe cine placi si pe cine nu. Consider ca asta vine din interior, involuntar. Deci nu, nu e nimic in neregula.

| RAY a răspuns:

Nu,dar va fi amuzant, fata inalta si el mic, presupun ca e o simpla placere care trece cand vei place alt baiat in cateva zile

| Florentina9210 a răspuns:

Ei, faceti si voi cum facea Iulia Vantur cu Marius Moga, el mergea pe trotuar si ea pe strada. Asa si voi. lasa lumea sa vorbeasca!

| WaterDrop a răspuns:

Cum sa nu fie? Vei avea propriul tau "boytoy" si sigur vei fi in centrul atentiei.Asta daca da cineva doi bani pe voi.De obicei nu se va uita nimeni pentru ca sunt ocupati cu grijile lor asa ca da`i bataie, continua sa-l placi happy

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca esti destul de tembela sa te iei dupa gura lumii, presupun ca nu.

| FastAndRelaxed a răspuns:

Dragostea nu are inaltime rolling on the floor