| Ziiizy a întrebat:

Hey >TPU: Vreau si eu statusuri pentru prietenul meu care e suparat pe mine dintr`o porcarie! Vreau sa ii treaca! Mersi anticipat! >funda:

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Tzau
Ce te face sa crezi ca printr-un status o sa-i treaca supararea? Crezi ca daca tu te-ai supara pe el si el ar pune un status prin care nu-si exprima regretul si sentimentele iti va trece? Raspunsul e: Deloc
Suna-l si vorbiti despre acest subiect, daca s-a suparat dintr-o prostie (cum o mai fac baietii) explica-i ca a gresit si ca nu are rost sa steie suparat pentru o prostie si ca tu tii prea mult la el pentru a-l lasa suparat.Mult Succes!

5 răspunsuri:
| BlackAngelOfFire a răspuns:

Spune de ce e suparat si te putem ajuta mai bine oricum incearca sa vorbesti cu el si spune-i cat de tare il iubesti si ca orice cuplu se mai cearta.Si ca iti pare foarte rau. Dar depinde ce ai facut si cat de grav e daca l-ai inselat e najpa rau daca e ceva mai minor trebuie sa te inteleaga. Sper ca te-am ajutat!

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Decat sa scrii statusuri, nu mai bine ii dai un mesaj in care sa ii ceri scuze? Asa ai rezolva ceva.

| Foartesecret a răspuns:

OOOOO iubire nu mai fi suparat ca te musc de cap!rolling on the floor)

| Foartesecret a răspuns:

OOOOOO iubire nu mai fi suparat ca te musc de cap:drolling on the floor!smug

| Foartesecret a răspuns:

OOOOOO iubire nu mai fi suparat ca te musc de caaapsmugsmug:drolling on the floor!