| fEtItZaOrGoLiOaSa a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru o idioata care vrea sa-mi fure prietenul mersi anticipat :X

Răspuns Câştigător
| anaMARIA a răspuns:

El pe mine ma iubeste :X De tine se folosestewinking Degeaba vei avea ce-a trecut prin mana meawinking Fac mereu pe nebuna Sa se-mpuste cate una! laughing

Continua sa o faci pe proasta, ca o faci bine.Esti prea mik pentru un joc asa mare, Chiar daca-l vei avea langa tine Ramai cu resturi de la mine.

Ai vrea tu da` nu se poate.Yo le am pe toatewinking

Ieeteeeeee a dr*cuuuuu panaramaa laughing N-ai nici dintiiiiii [-x N-ai nici vrajealaaa laughing Si te bagi cu el in seama laughing oh go on

Esti o fata cuminte doar pe verticala.Cand stai pe orizontala esti o t*rfa penala.Ma prefera pe mine pentru ca eu n-am sange de t*rfa ca tinewinking

N-am sa plec, Stiu ca asta vreti, Pe bune.Am sa raman langa el Pana va umplu de spume :X

Pentru el esti doar o alta fata Mai mult nu ai fost niciodata El la tine nu tine d atatea ori te-a facut sa t simti un nimeni!

Crezi ca ma faci geloasa? Nuuu Proastooo! Nu ma intereseaza laughing)

Moartea întreaba de tine, stiu ca nu-ti convine e placerea mea.Totul ti se trage de la prea mult bine am o presimtire ca patesti ceva

E selectie naturala, cel puternic invinge,
Si succesul nemeritat rapid se stinge,

Esti o venerabila caterinca genetica,
Ne fascineaza mersu' tau de scroafa epileptica

Esti terminata dupa ****, cum sunt copiii dupa Pokemon.

Stii cevaa? Ma pi* pe tine laughing El face ce face Si vine tot la mine :X Creziii ca te iubeste? OooOps EroAre! Pt El esti ca o carpa.Te foloseste, dupa te scuipa si te-aruncawinking

Faiiii ta*fo, te-a pacalit ca am divortat.Cu mine nici nu s-a certat! Orice s-ar intampla pe mine nu ma lasa. Orice i-as face, Tot la mine se intoarce.

Te uiti la mine invidioasa pe sub breton, Si te vad mai pierduta decat un apel pe telefonwinking

Pt voi Pauza Pt mine Play! Pt voi Jet Pt Mine Heyy! :X

Esti frumoasa Dar esti proasta.Si poti sa stai linistita, Nici macar asta nu te face unica.

Papusa n-are rost sa te complici. Ma Iubeste! N-ai ce sa mai zici

Te-am mirosit din prima clipa si nu e de mirare Ca esti mai zdreanta de cat presu ma-tii de la intrare.

Pareti frumoase, aproape culte, atat de proaste si din ce in ce mai multe! smug

Respek toate tarfele care stiu s`o faca, viata e skurta asa ca treci la treaba! Dar nu suport sa te dai o mare doamna cand de fapt tu esti o mare panarama! :X

Bagi borsorogii in boala si crezi ca probleme n-ai, faci fraierii dupa corpul tau sa planga si te mai intr degeba dc lumea iti sp curva!

Aveti calitatsi aparente sh defecte permanente, snteti fete numite trfe c` va credeti decente

Nuu` t` c0mpara cu mine, vrei s` jucam X sh 0? Bine, pun eu X acum pune`te p` tine: 0

6 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

El ma ales pe mine pentru ca nu am singe de c***a in mine asa ca si tine. laughing

| melissa_3397 a răspuns:

So. cum erathinking Ce vrei bha zdreantzo? Atata kirk pentru nimic oh go on O aventura goala dar in sufletul lui tot eu sunt kampioanawinkinglaughing pup :X

| Șușșș a răspuns:

Stiu ca tu ai mai multa nevoie de el decat mine, dar, il pastrez eu tongue...nu stiu, asta mi-a venit in cap laughing

| Hollywood a răspuns:

''pff...plagiatoriilaughing fura si fura'''[;-?]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vino si alaturate celor peste 10.000 de Romani ,ajutane sa me facem respectati in fata Ţărilor care ne vor raul ,special Ungaria.poti fi politicial ,busnissman ,sau militar ,Impreuna putem schimba imaginea Romaniei ,
Hai Romania!
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul

| iulikelena a răspuns:

Ei, n`au haru sa copieze originalu

Poate’h ca am aiere’n cap, dar asta e problema mea.Nuh poţi să ma suporţ? Asta ii problema th’a.Nu ma cunosti? Nu mai comenta.Ai grija de viaţa tha nuh de-a mea’

Nu conteaza ce a fost, ci ce va fi de` acu` nainte *

>Si sunt ironica doar pentru ca stiu ca asta ma face si mai tare.

N`o sa renuntz` nici o fractiune de secunda, fiindca intotdeauna pierzi daca renunti` la lupta`

Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite`o dupa putin timp : zambeste si e dulce`.