| mirabella20 a întrebat:

Heyyy ma numesc mirabella am 19 anii si sunt din tg-mures. am o verisoara o chemama madalina acum 2 anii statea cu un baiat. ea a suferit un accident foarte grav si-sia pierdut. Memoria. ea a stat la un spital un an si dupa acea a iesit.eu si baiatul ala am inceput sa iesim impreuna. cand ea sa intors noi am crezut ca nu-si mai aminteste nimic dar. Cand a vazut -o pe adi a sarutat-o si asa mia zis ca isi aminteste numai pe el. Doctoru' ne-a expicat ca inca nu sia revenit si orice soc poate sa fie riscant pt ea. treaba e ca nu mai suport sa o vad sarutanduse cu prietenul meu crying si nici el nu mai suporta ce sa fac? Dau fundita

7 răspunsuri:
| doinitza12 a răspuns:

O imi pare rau.cazul tau pare a fi din filme..ar fi bine ca prietenul tau sa inceapa so evite si sa se poarte urit cu ea..ca in acest fel ea sa il paraseasca pe el..si happy end big grin

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Grea si dificila situatie, ar fi bine sa astepti o perioada pana cand prietena ta se va pune pe picioare cat de cat, apoi el sa ii zica delicat ca a lor relatie s-a terminat, curios cum de isi aduce aminte doar de el..in fine.
Stati de vorba amandoi si vedeti ce este de facut.
O zi frumoasa sa aihappy

| sofisis a răspuns:

Frumos din partea ta, n-am ce zice...dar oare ea ar accepta sa te vada pe tine sarutand barbatul cu care ea are o relatie? Pentru ca el nu s-a despartit de ea, nici ea de el...practic ea inca e cu el.
Acum nu ai ce sa faci decat sa ai rabdare si sa vezi ce se mai intampla.

| darriya a răspuns:

Urat din partea ta si mai ales din partea "iubitului"vostru, de ce te-ai bagat peste ea? el dc s-a bagat cu tine? lumea ce zice?(chiar daca nu si-amintea ea ii spunea lumea mai devreme sau mai tarziu)s-a culcat bine cu verisoara ta pana s-a saturat si acum a trecut la tine? maine sa nu-l vezi cu alta verisoara laughing)doar va ***---ti in familie laughing)

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Urat din partea ta si urat si din partea lui, inseamna ca asa demult tinea el la ea incat nu putea sa astepte pana isi va reveni. Cat despre tine... Esti o verisoara minunata.

| piticelm a răspuns:

Eu nu stiu cum ai putut sa stai cu prietenul verisoarei tale.Ai fost si tu a 7-a spita de la roata.Nici la doua ''prietene'' care impart acelasi baiat nu mi se pare ceva normal, la rude nici atat.

| terorvlad a răspuns:

Dupa ce ca esti o crva imputita, mai ai si tupeu.