| Bulimiarexia a întrebat:

Hi all. Hm guys...am sa pun si eu in sfarsit o intrebare laughing Azi, cand am iesit de la scoala, prietena mea (cea mai buna laughing ) M-a sunat si mi-a spus ca fostul meu prieten, cu care am fost un an si ceva ( ne-am despartit ieri) m-a inselat, ea nu stia ca eu nu mai sunt cu el. Si totusi, credeti ca e normal ca un tip sa faca asa ceva? Adica nu credeti ca e prea devreme? Eu sunt impacata cu ideea, deoarece daca lui ii place de ea, nu am de ce sa ma bag. Anyway, sper sa imi dati cate mai multe raspunsuri big hug Fundaaaa!

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Probabil deja incearca sa treaca de despartirea cu tine cu ajutorul alteia. happy

| LilWayneGreen a răspuns:

Pai mai dc sa nu fie normal s-a despartit de tine ce vrei sa sufere si sa isi taie venele ca prostu aia e a trecut peste despartire.Asa ar trebui sa faci si tu sa il uiti, daca nu vrei sa suferi.

| love_2694 a răspuns:

Hey! cred ca nu ar trebui sa te bagi intre ei si ceea ce cred ca nu o sa o faci.si acum nu prea stiu mi se pare si mie prea devreme dar poate o cunostea dinainte si acum ca s-a despartit de tine are libertate.si ceea ce am observat e ca daca nu erai putin geloasa nu ai fi pus intrebarea aceasta.laughingnu ar trebui sa te intereseze sau sa te stresezi cu asta. happy happy