| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi. cum fac o fata care are prieten sa ma placa? :-ss cand vb cu ea ma pierd si nu stiu ce sa spun sad. Daca ve`ti spune fii tu insati nu m`ati ajuta cu nimic deoarece eu ma pierd. imi place de ceva timp de fata asta iar baiatul asta isi bate joc de >eatongue

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Aratai ca esti mai bun decat el si ca acela isi bate joc de ea asa o sa vina la tine.big grin

| alexaaa a răspuns:

Nu inteleg de ce o fata ar sta cu un baiat care isi bate joc de ea, in fine...nu-ti spun sa fii tu insuti, cum ai mai zis, nu prea ajuta.eu te sfatuiesc sa te controlezi, sau mai bine zis, sati controlezi emotiile in fata ei. e frumos atunci cand esti un pic mai timid, sau te pierzi in fata pers care o placi/iubesti. dar la inceput, trebuie sa pari cool, deci ar putea sa incerci sa te controlezi. vb cu ea, intai ar trebui sa devii prietenul ei, apoi sa incepi sa flirtrezi cu ea.incearca daca vrei sa afli puntele slabe ale celuilalt baiat(iubitul ei). folosesteti avantajele tale folosind dezavantajele lui.asa ea va vedea ca tu esti mai bun decat alawinking

| Angelina01 a răspuns:

Dovedestei ca el isi bate joc de ea, fa in asa fel incat sa o convingi sau sai dovedesti ca acel; baiat isi bate joc de ea.sau spune-i simplu ca ai sentimente pentru ea si intreb-o daca ar putea fi ceva intre voi doi bineinteles dupa ce rezolvi faza cu iubitul ei