| TheRocker16 a întrebat:

Hi. prietenul meu vine in vacanta de vara la mine acasa. si as vrea sa ii fac un cadou. ce idei aveti? dau Funda ^^ [ nu fiti pornografici sau vulgariwinking ]

Răspuns Câştigător
| Renard a răspuns:

Un băiat, bărbat se gândeşte că cel mai frumos cadou este ca o femeie să i se dăruiască. Altfel de cadouri ar fi să'i cunoşti pasiunile şi să încerci a'l impresiona cu ceva din domeniul său. E destul de complicat cred pentru cei care au o sumedenie de idei şi sper să îţi răspundă mult mai bine decât mine, pentru că nu are nimeni nici o idee despre prietenul tău...cel puţin vârsta lui happy

3 răspunsuri:
| Dey_1617 a răspuns:

Pai depinde si ce varsta are prietenul tau.
Pai.cel mai frumos lucru si cel mai mare cadou e sinceritatea,si mai important e sa ii arati cat de mult il iubesti,sa ii dem ca il iubesti cu adevarat. Deci poti sa ii cumperi o rama foto cu o fotografie a voastra,un lantisor, o bratara, un ceas, o camasa ceva, ceva ce stiu tu ca ii place lui mult:d
:*

| Angels a răspuns:

happy Ai putea sa ii iei un parfum care crezi ca ii place happy
happy Sau un tricou funki care ar scrie de exemplu: Sunt indragostit happy
happy Dar daca este un baiat sensibil se va gandi ca nu ar accepta nici un caou de la tine pentru ca tu esti cel mai de pret cadu al lui happy
happy Funditahappy

| kitty_2781 a răspuns:

Un picnic romantic undeva la padure, sau intr-un loc unde nu este prea multa lume. nu cred ca cadoul ar trebui sa fie material. daca te iubeste, tu esti cel mai bun cadou al sau.succese love struck