| Nico1368205 a întrebat:

Prietenul meu va pleca la vara in vacanta in Italia la parintii lui. Vreau ca la plecare sa ii dau ceva care sa ii aminteasca de mine. M-am gandit sa scot niste poze cu noi doi si sa ii scriu ceva. O scrisorica. Ce as putea sa ii scriu? Sau daca aveti si alte idei as vrea sa le aud big grin

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ia-i o clepsidra mica,de buzunar si spune-i ca fiecare graunte de nisip care curge e un "te iubesc" mut.
Si,daca vrei sa-i scrii ceva, scrie exact ce simti, nu imprumuta cuvinte, va simti...
Hai, curaj.Usor n-o sa fie, dar trece.

| Maioru a răspuns:

Eu i-as lua un tricou si l-as personaliza color cu chipul tau si as scrie ceva ca sa-i aduca aminte toata vara sau tot timpul cat este plecat

| Ellice a răspuns:

Eu ți-aș sugera sa cumperi ''in jan '' ție îti lași culoarea albă, iar lui culoarea neagra. jumatate ție, jumatate lui..ar fi un cadou de nota 10, cînd va fi la departare va avea cu el acest ''in jan'' și își v-a aminti de tine de fiecare data cînd se v-a uita.

| Kaℓi a răspuns (pentru Ellice):

Ce e "in jan"?

| Nico1368205 explică (pentru Kaℓi):

Yin yang

| Kaℓi a răspuns (pentru Nico1368205):

winking