| TheRocker16 a întrebat:

Hi tututor. Am si eu nevoie de liste sfaturi in legatura cu sexul oral.Ma puteti ajuta? [Nu am nevoie de bataia voastra de joc sau ca intrebarea mea sa apara pe facebook-ul nu stiu cui. Mi se pare o intrebare destul de normala.Multumesc anticipat. ]

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Am citit intrebarea ta si am dat un search simplu pe google. Uite ce mi-a iesit:
http://www.google.gr/......tp?/search
Atat de simplu era...

| raspunz a răspuns:

Poti căuta pe net sau poti improviza dupa cum iti place. Ideea la sexul oral e ca mana si gura sa simuleze un vagin. Cu degetul mare si aratatorul fa un inel in jurul penisului pe care sa il misti in jurul penisului ca pe un manson, exact ca in timpul sexului. Cu gura incearca sa saruti/lingi/sugi glandul, zona cea mai sensibila. Nu trebuie sa faci chestii ca in filmele porno, sa bagi tot penisul in gura, fa-o cum iti e comod. In general glandul e cel mai sensibil, si șantul dintre gland si prepuț, zone care sunt ușor de stimulat cu limba. Mâna să fie călduță, să fie totul suficient de lubrefiat, să te ferești să atingi cu dinții direct pentru că nu este tot timpul plăcut, acoperă-i cu buzele. Și, cum spunea și greece12, poți găsi numeroase tutoriale pe net. Mai târziu îl poți întreba și pe el cum îi place, ca să fie exact pe gustul lui.

| ConnstanntiN a răspuns:

Mai exact CE te intereseaza despre sexul oral? happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca acolo zice oral pai oral trebuie explicat ca altfel nu iese ciorba

| Dimi12345 a răspuns:

Pentru aceea, Dumnezeu i-a dat unor patimi de ocară, căci şi femeile lor au schimbat fireasca rânduială cu cea împotriva firii;
Şi precum n-au încercat să aibă pe Dumnezeu în cunoştinţă, aşa şi Dumnezeu i-a lăsat la mintea lor fără judecată, să facă cele ce nu se cuvine.
Daca te ajuta versetele acestea din Biblie sa intelegi ce vor sa spuna, ai primit raspunsul cuvenit!

| Thunderstruck a răspuns (pentru Dimi12345):

Lol,ce raspunsrolling on the floor! N-am inteles nimic dar pare amuzant din cauza cuvintelor folositerolling on the floor.
Cat despre sexul oral,nu prea am ce sa-ti zic,totul vine de la sine, nu e nimic special, o sa te obisnuiesti pe parcurs.