| JoeyJordison a întrebat:

Hmmm. Ce va place voua fetelor cel mai mult la un baiat? happy

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Blond, ochi albaștri, înalt, deștept și bogat, exact ca și Kurt Cobain.
http://2.bp.blogspot.com/......n-last.jpg
Glumesc. Mă mulțumesc cu un băiat modest cu care mă pot înțelege și pot vorbi orice. Fizic vorbind, cu toții avem preferințe, dar în cele din urmă realizăm cât de puțin contează asta.
Numai bine!

Apache
| Apache a răspuns:

Toate spun ca caracterul ...simtul umorului.etc
dar la final toti cu golanasi de cartier le vezi...

| Madiitza a răspuns:

Poi caracterul e cel mai important love struck

| daniella9805 a răspuns:

Pai cred ca ai auzit asta de multe ori.dar simtul umorului la un baiat e foarte aprecit...eu personal mai apreciez si caracterul baiatului...imi place sa pot vb orice cu el si mai conteaza(cel putin pentru mine) ca baiatul sa nu fie unulgelos, chiar daca imi este amic sau ceva mai mult in ochii mei acesti baieti gelosi apar intr.o luminafoarte proasta:p
sper ca te.am ajutat:X

| anneelena a răspuns:

Mie cel mai mult cum arata fizic si cum vorbeste

| lalalabbbeee a răspuns:

Pai in primul rand caracterul si sa stie sa ne respecte.cel putin mie asta imi place. dupa aia fiecare are alte preferinte