| anonim_4396 a întrebat:

Http://i.imgur.com/5gMEj.jpg, Va rog fara mistouri, chiar sunt draguta? Intreb pentru ca m-am saturat sa se dea adulti la mine pe strada, chiar si de fata cu mama, fara mistouri plss.

14 răspunsuri:
| ColaCola a răspuns:

Nu vreau sa ma cobor la nivelul celor care deja au lasat comentarii fara rost.Nu mai baga in seama pe toata lumea de pe strada.

Iar voi astia, va credeti asa de perfecti incat sa jigniti o persoana pe care nu o cunoasteti.De unde stiti voi ca fata asta este urata sau frumoasa,dintr-o poza? Voi nu stiti de suflet? Persoana pe care tocmai a-ti jignit-o aici, poate sufera. Oligofrenilor, de psiholog a-ti auzit?
Esti draguta.Fiecare are frumusetea sa interioara, nimeni nu e perfect.

| Laviy a răspuns:

Nu, esti naspa laughing Aia care se dau la tine fac misto laughingrolling on the floor

| Chauderitza a răspuns:

Buna
Nu lua in seama comentariile fara rost. Nu esti urata.
Esti draguta.
Bafta!
Paa :*

| danifx2 a răspuns (pentru Chauderitza):

Off: dc iti bati joc de ea?
on: nu esti draguta

| Chauderitza a răspuns (pentru danifx2):

Serios. Este draguta. Nu este urata. happy

| FucktheSystem a răspuns:

Esti foarte sexy, cat ceri pe ora?

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*gay mode*
Esti foarte frumoasa :*:*::*:*:*:*:*:*::*:*:*: imi plac tzatzele tale si fundul nebuno
Funda?
*je mode*
http://troll.me/images/yaoi-ming-f-dat-face/***-please.jpg

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Esti oribila, esti sigura ca nu se dau la maicata
?

| Consumptive a răspuns:

Esti ca orice om, n-ai cum sa fii perfecta.Dar fara orice rautate iti spun ca "adultii" aia nu faceau decat glume/mistouri pe seama ta.

| DrDeath a răspuns:

Parerea mea...esti naspa, asta este doar parerea mea.

| GusWaters a răspuns:

Semeni leit cu vecinul de la 3.Vecinul de la 3 e baiat. straight face

| Alexitator a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexitator are dreptate

| jupiterestru a răspuns:

Nu