| ILoveMyBed a întrebat:

Va rog spune-ti sincer, sunt draguta sau urata? Http://i.imgur.com/5gMEj.jpg

15 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu eşti urată, dar poţi să mai slabeşti un pic!

| ILoveMyBed explică (pentru Elianna):

Stiu asta laughing, dar ma refer la fata.

| Elianna a răspuns (pentru ILoveMyBed):

Asta depinde de gustul fiecaruia. Cei cărora le plac brunetele languroase, cred că te văd frumoasă.

| roxana_3970 a răspuns:

Sa stii ca este foarte draguta din punctul meu de vedere. Dar important este sa crezi tu asta.Important este sa te simti bine in pielea ta.Asa, daca i-ai intreba pe toti ai auzi foarte multe raspunsuri.Nu uita nu toti au aceleasi pareri. Funda?

| Himera a răspuns:

Esti ca oricare alta fata, putin machiaj ti-ar imbunatati putin aspectul dar nu e obligatoriu daca nu vrei.

| CupCake97 a răspuns:

Trei puncte de suspensie...

| Laviis a răspuns:

Urata!

| DimLight a răspuns:

Mai pune ceva make-up

| unaboona a răspuns:

Esti urata ca moartea
moartea in vacanta1! muahahahahaha

| Bebitssaa a răspuns:

Da. Esti ca un om normal. :*

| Bebitssaa a răspuns:

Dragutsa. big hug

| EmilLyWilliamS a răspuns:

Ce intrebare stupida laughing

| xInnaAlinaxD a răspuns:

Mie mi se pare ca esti simpatica!
Dar nu trebuie sa intrebi lumea despre tine, trebuie sa iti placa tie de tine! tu trebuie sa fi multumita de tine. si daca tu esti nu conteaza parerea celorlalti!

| Quiz3r a răspuns:

Pai Nu Pot Sa Raspund...

| Valentina24 a răspuns:

Te sfatuiesc sa te pensezi ...Si sa folosesti machiaj ...Smoked eyes de exemplu, sigur te vei simti frumoasa dupa aia.P.S :si fara luciu de buze, rujul e in tendinte.