| 6753 a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......rul-el-ma/ o sa va reamintesc povestea:D Azi i-am zis ca nu mai vrem sa mai fim impreuna pentru ca el este insurat si mai are si un copil ( SUNTEM VIRTUALI SI STAM IN DIFERITE ORASE) asa sa continui cand i-am zis ca nu mai putem fi impreuna ca sa vezi imi zice ca ma iubeste si ca tine la mine si tot imi zicea uby sau ursulet.etc eu i-am zis sa ma lase in pace si sa nu mi mai zica uby sasi vada de viata lui si apoi i-am zis dami ignor si i-am si paaa. apoi imi trimite ca ma iubeste prea mult ca sa imidea ignor mereu cand ne certam el este care cedeaza nu stiu inca tin la el si stiu ca am facut rau pentru ca m-am incurcat cu unu insurat si de asta vreau sa rup orice legatura dar problema este ca el nu vrea nu se lasa pana nu vb cu mine, nu stiu ce sa fac?
sa mai continui relatia?

2 răspunsuri:
| Glamour612 a răspuns:

NU.La ce bun? Gandeste-te cum ar fi sa fi tu insurata si apoi inselata.Eu in locul tau as tipa la ellaughing

| delisha_5380 a răspuns:

Nu are nici un sens. sunt atatia baieti pe lumea asta
e adevarat ce a zis miky daca viitorul sot ti-ar face asta
nu uita ca roata se intoarce chiar daca ar fi si patrata.
uital dai ig nu faci bine deloc ce-a ce faci sa mai continui