| zzTeOzz a întrebat:

Ieri am auzit cea mai ciudata chestie spusa de un baiat de afara. Cica dupa ce se masturbeaza ii iesi o substanta transparenta sau mai de culoarea pisatului care este lipicioasa ( are 13 ani ), si nu este sigur ca este sperma. deci ce este sau este normal?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o sperma saraca in spermatozoizi fiindca este doar un copil si spermatogeneza nu se desfasoara complet inca. baietii normali incep sa se masturbeze pe la 15 ani, probabil baiatul asta are niste probleme psihologice si prea mult timp liber si face chestii rezervate baietilor mai mari ca sa se dea grozav.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este lichid seminal (spermă care poate fi de la incoloră până la albicioasă).
În rest, scrie civilizat!
Pa, pa.

| xCarol a răspuns:

Este sperma. Dar 13 ani? Se masturbeaza? Nu e normal la varsta lui dar e sperma.

| GoguSteriade a răspuns:

E sperma.

| zzTeOzz explică:

Bai eu doar am intrebat, eu am 13 ani de asemenea si nu ma masturbez...

| roxaa15 a răspuns:

Binenteles ca este sperma. Orcum nu e in regula sa se masturbeze de la varsta asta

| schmoll a răspuns:

I sperma, alti pot ejacula de la 11-12 anii, totusi e cam mic.

| BrokenInside a răspuns:

Intr-un fel... ce aveti toti cu el? a dat vreodata unul din voi pe un canal de muzica mai mult de 5 minute si s-a uitat la videoclipuri? si daca iese pe afara si vorbeste cu alti baieti de 15 ani sau mai mult ii spun chestii idioate de genul asta, sa faca misto de el.