| Anonimi10 a întrebat:

Ieri am avut contact cu sotul me si el și-a dat drumul in mine. Am fost in ziua ovulatiei. Dupa actul sexual am observat ca imi curgea un licid alb. Este posibil sa fi ramas însărcinată?

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Lichidul alb, putea să însemne spermă reziduală, putea să însemne spermă în amestec cu lichid de la dumneavoastră. Oricum, un test de sarcină, control ginecologic poate sta acest lucru. Nu tot ce zi se mănâncă. Așa și cu o sarcină. Chiar dacă sunteți pe ovulație, soțul ejaculează fără prezervativ, există o mulțime de alți factori care determină crearea unei sarcini.
Sănătate și succes!

| DeathIncarnate a răspuns:

Cum si-a dat drumul in tine...cum ai ramas bortoasa, tu citesti ce cretinitate scrii?

| Cristina788 a răspuns:

Poți ramane oricând, nu are treabă cu ovulatia

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca sperma este ejaculata in vagin in ziua in care are loc ovulatia probabilitatea de formare a sarcinii se considera ca fiind apropiata de valoarea maxima, este estimat statistic intre 90-95%. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Du-te la un ginecolog.

| xilef123 a răspuns:

Iti curgea sperma lui;-)