| anonim_4396 a întrebat:

Ieri am fost la un majorat la o colega impreuna cu iubi meu si vazand ca unii se tot refugiau sa faca prostii, ne-am gandit sa ne facem si noi de cap. Am facut sex si el sia introdus penisul in mine si m-o durut dar nu a curs sange. Oare mai sunt virgina?

23 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Himenul s-a rupt, dar probabil era prost vascularizat si nu a sangerat. Acum esti femeie. Nu uita sa te duci la ginecolog peste maxim 3 saptamani.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Voi de asta vă duce-ți la distracție? Relațiile sexuale oriunde și oricum sunt foarte periculoase, ține minte!
Nu ai sângerat că membrana himenală nu a fost vascularizată.
Numai medicul ginecolog poate spune dacă a fost o deflorare completă, incompletă, veche, intactă.
V-ați protejat măcar?
Nu tot ce vezi trebuie să pui și tu în practică, lipsă de maturitate.
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Desigur ca nu mai esti!

| Floreenofficial a răspuns:

Nu mai esti virgina in sensul ca ai facut-o. insa s-ar putea sa mai fii virgina din punct de vedere fizic.

| Hombre a răspuns:

Ai fost.

| gheorghita a răspuns:

Nu mai esti. nu la toate fetele le curge sange la primul contact sexual

| soricica a răspuns:

Nu nu mai esti. Virginitatea o pierzi la primul contact sexual[pe care l-ai avut si tu]. Nu este obligatoriu ca sa iti curga sange, poate ai himenul mai subtire, mai elastic sau mai putin vascularizat.
Bye:* and take care

| Smarandica a răspuns:

rolling on the floor))))))Scuze ca rad! normal ca nu mai esti virgina.rolling on the floor

| S†®£p§¦L§ a răspuns:

Daca si-a intodus penisul, logic ca nu mai esti virgina. Tu crezi ca daca nu`ti curge sange mai esti virgina? Depinde de organismwinking.

| eugem35 a răspuns:

Pote ai himenul elaxtic cum au gimnastele, sau o avea vreo puta ca napoleon bona parte 2cm

| dede16 a răspuns:

Ai lipsit de la niste lectii de anatomie.Himenul difera de la fata la fata. Unele s-au nascut fara el iar altele pot avea diferite forme sau pot fi atat de elastice incat nu se rup de la primul contact sexual.

| andreimicutu a răspuns:

Bai chiar ca nu stiti nimic. Prin virginitate nu se refera daca s-a rupt sau nu himenul sau daca a curs sau nu sange. Fiecare isi pierde virginitatea atunci cand face sex/dragoste pentru prima oara. Cand el isi introduce jucaria in ea atunci iti pierzi virginitatea. Mai documentativa si apoi "sexperimentati".

| TheMihutz a răspuns:

Intrebarea este unde si-a introdus penisul? ca aveti mai multe gauri...

| bibishor a răspuns:

Probabil ca nu happy nici la mine nu a curs sange, dar acum depinde cat de adanc l-a intridus... e putin posibil sa mai fi virgina daca spui ca ati facut sex

| cristiano_6675 a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuu,

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e neaparat sa-ti curga sange, ca nu la toate se intampla lucrul asta.NU mai esti virgina. Fetelor, de ce nu va informati? Daca tot sinteti curioase sa incercati senzatii tari, de ce nu cititi ceva referitor la acest domeniu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De protejat, ne-am protejat! happy Nu as fi acceptat sa fac sex fara protectie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De protejat, ne-am protejat! happy Nu as fi acceptat sa fac sex fara protectie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai trait in pestera pana acum? big grin

inainte sa faci un lucru te documentezi putin tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cumva a gresit gaura?

| 21 a răspuns:

Da.virgina mai esti.nu esti dezvirginata in totalitate.si nu l-a toate fetele trebuie sa curga sange pentru a fi virgine

| Anonima_4957 a răspuns:

Nu mai esti...atata timp cat ai avut un contact sexual. logic ca nu mai esti:p

| simona_7326 a răspuns:

Se intampla de multe ori ca himenul sa se rupa abia dupa mai multe contacte