| anonim_4396 a întrebat:

Ieri m-am certat cu prietenul meu pentru că execută tot ce spun părintii lui deşi are 30 de ani se ia după ei.
Însă de aseară nu m-a mai sunat deloc. mă tot uit la telefon dar nu mă sună.
Ce înseamnă? că vrea să ne despărțim? De ce nu dă niciun semn? nu îi pasă de mine?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

S-a intors la nevasta-sa si te-a abandonat!

"în 6 Mai | Mihaela2023 a întrebat:
Am inceput să vorbesc cu un bărbat care este plecat in Italia.Mi-a spus că soția lui şi-a găsit pe altcineva şi vrea să divorțeze..."

| Mosotti a răspuns:

Inseamna ca e prost, de prost nu da semn, vrei sa stau cu un prost manipulat de ai lui? Un barbat adevarat nu se lasa manipulat, e un papa lapte.
Cauta altul care e barbat, nu pampalica.

Ii pasa mai mult de ce zic ai lui decat de tine.

| Wr3nch a răspuns:

Pai daca e baiatul lui mami si tati e clar ca va alege pe una pe gustul lor, si cum tu esti contra nu te vor pe tine

| Danny28 a răspuns (pentru Wr3nch):

Uită-te la ce întrebări pune...

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Am trecut printr o situatie asemanatoare si crede ma, n ai viitor laughing Cu un barbat de genul nu reusesti niciodata doar daca o bagati si pe mami in relatia voastra. Daca nu te mai suna, inseamna ca si a ales familia si nu pe tine ceea ce nu e foarte gresit ci doar penibil si ciudat

| acalmfuccboi a răspuns:

Din ce cauză v-ați certat?