| Dianaaa_3492 a întrebat:

Il iubesc la nebunie, nu ma place. Ma ignora ce sa facc ca nu mai rezist

Răspuns Câştigător
| RobiD a răspuns:

Poti face 2 lucruri, ori te complaci in aceasta situatie si vei continua sa suferi la fiecare incercare esuata de a te apropia de el, ori te aduni si incerci sa mergi mai departe, cautand diferite motive de a iti umple timpul. Fa ceea ce iti place, iesi cu prietenii/prietenele tale, citeste, fa sport, umple-ti timpul doar cu ceea ce iti place tie.Sigur,asta dupa ce porti o discutie serioasa cu el, vezi ceea ce vrea el, si apoi tu decizi ceea ce faci.

3 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Stiu ca e vorba despre mine, dar nu ma pot abtine sa nu raspund; D

| Cretaker a răspuns:

Msk was quite asshurt here.

| Liviucu a răspuns:

Sa bei o cola rece si sa te calmezi.

PS: Nu mai consuma gume, fac rau la stomacel. laughing