| lorenmorgan a întrebat:

Im iplace de fostul meu coleg, mereu cind il vad am emotii mari, m-am sarutat cu el de 2 ori si acum cind am fost ladico a incercat sa-ma sarute dar eu nu l-am lasat.a spus ca vrea sa-se insoare cu mine nu numai odata dar de mai multe ori, vreau parerea voastra oare-i place de mine? eu morrrr dupa dinsu)))

3 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Daca esti aia din poza si eu m-as insura cu tine laughing. Cred ca tu ai o problema si nu numai tu ci multe fete... Daca baiatu zice ceva de viitor dati inapoi si culmea ca tot voi vreti relatii stabile ...chiar nu va inteleg!

| suMRed34 a răspuns:

Da,te place.Acum faceti cumva si fiti impreuna si fiti fericiti. Mult succes in viitoarea relatie!

| queenofsaigon a răspuns:

Tu vrei semnale luminoase pe care scrie "te plac"? Cât de evident vrei să fie, serios? Asta dacă nu face mișto de tine...