| cristianno a întrebat:

Im place de o fata care e cu mine in clasa o cunosc destul de bine dar pretinde ca are mai multi prieteni dar din surse sigure stiu ca multi nu-i cunoaste prea bine, n-a stat cu nici unul nu sa sarutat nu nimic doar vorbeste cu ei la telefon imi da cateva atenti ca ar fi interesata vb cu mine ma mai pupa pe obraz ma mai imbratiseaza dar nu stiu ce sa fac cand incerc sa vb cu ea ne intrerupe telefonul ei... de fel mai imbratiseaza si alti baieti ca ii roga ei dar pe mine ma imbratiseaza fara so rog.

1 răspuns:
| alinpocris10 a răspuns:

Poti face un singur lucru happy te duci la ea si ii zici direct uite eu am anumite sentimente fata de tine. Si atunci vezi expresia pe fata ei daca da vrea ceva cu tine sau sunteti simpli amici si simte o afectiune doar in sensul asta happy