| onikaoana a întrebat:

Imi iubesc prietenul foarte mult dar simt cateodata ca nu il mai suport? ce sa fac...sad?

Răspuns Câştigător
| sandrita25 a răspuns:

Asa patesc si eu.Si crede-ma comunicarea este cea mai buna, asa ca incearca sa vorbesti cu el despre ce te deranjeaza la el si atunci o sa te simti mult mai usurata.E minunat atunci cand iubesti si esti iubita asa ca mult succes in continuare si nu lasa rutina sa te desparta de persoana iubita.:*

5 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Incerca sa treci cu vederea peste fazele cand iti este insuportabil. Gandeste-te ce anume te enerveaza la el si incercat despre acel subiect.

| Ayshee a răspuns:

Si ce te faci cand nu poti discuta cu el?straight face [probema mea.]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa reziste o relatie trebuie sa-i spui ca te deranjeaza uneori si daca vrea sa mergeti inainte intr-un mod armonios sa se schimbe, si crede-ma ca o va face din suflet daca te iubeste, iar daca nu... va renunta usor si probabil va veti desparti, ia-l ca pe un test, vezi cat tine la tinesmug

| vasirapp a răspuns:

Si eu te iubesc, foarte mult:X imi pare rau ca mai gresesc, dar o fac fara sa realizezstraight face cu totii gresim...

| BybYshor11 a răspuns:

Calmeaza-te si trece peste tot ...Mmmm... incearca niste subiecte mai bune daca el vorbeste alte chestiiwinking funda?batting eyelashes