| LOVEUNICORNS a întrebat:

Imi place de cineva, dar nu stiu daca el ma place. ajutor!

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Pai si de ce nu te duci sa el sa vorbiti? incepe cu un buna..si continua cu un subiect comun

| neutrino a răspuns:

Daca e" cineva", atunci sigur te place!

| MiruD a răspuns:

Cea mai simpla metoda e sa mergi la el si sa ii spui ce simti. Atunci vei afla daca si lui ii place de tine.

| hellangel852 a răspuns:

Eu cred ca totusi ar trebui sa porti o discutie cu persoana respectiva. si sa-i spui sentimenetele tale. practic "cu rusinea mori de foame" baftaa!big grin

| Summertime23 a răspuns:

Vorbeste cu el cat mai mult, poate o sa iti dai seama daca te place sau nu. Daca nu iti dai seama poti sa il intrebi sau sa ii spui ca tu il placi. happy