| slrs a întrebat:

Imi place de o fata ce sa vorbesc cu ea,cum sa ii castig increderea,ce sa ii spun, cand sa o scot in oras?

3 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Nu trebuie sa fii timid, majoritatea fetelor le plac baietii mai stapani pe ei. Vorbiti lucruri banale la inceput si incet incet o sa va apropiati. Si cel mai important, fa-o sa rada, dar sa nu cazi in penibil.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Fii natural. fii pur si simplu tu, vorbeste despre ce-ti place tie, afla ce-i place ei chestii din astea. spune-i ca o placi in fata (nu pe mess sau mesaj) cumpara-i un trandafir :X ar fi ideal happy mai mult n-am stiut. big grin sper ca te-am ajutat cat de cat bafta.

| Iulian_Bojica_1992 a răspuns:

In primul rand...afla ce-i place... unde ar vrea sa mearga, incearca sa faci tot ce ei i place si vezi daca atunci se apropie mai mult de tine! Si dupa improvizezi!