| aishastefi8 a întrebat:

Hey! Astazi am reusit sa vorbesc cu Liviu dar m`a facut sa plang sad Nu ma lungesc cu ce a zis doar ca a zis caa nu mai are incredere in mine fiindca cica eu as fi spus intregii clase ca lui ii place de o fata dar nu este deloc adevarat! Imi puteti spune ce sa fac ca sa ii castig din nou increderea? plizz crying

2 răspunsuri:
| Lollo29 a răspuns:

Salut! incearca sa il convingi luandu-l intr-un colt retras dar ia-l incet crede-ma nu-l lua tare!

| aishastefi8 explică (pentru Lollo29):

I`am spus sa ne intallnim in pauza sa vorbim