| AlinAAnonym a întrebat:

Imi place de o fata, dar problema este, ca ea nu. Place un at baiat, stiu asta, pentru ca mi-a spus ea.
Cum ar trebui sa ma comport cu ea ca sa inceapa sa ma placa? Sunt in friendzone, tot timpul am vorbit dragut, m-am comportat frumos cu ea, ca si cu o iubita, dar nu am reusit sa o atrag.
In schimb, imi spune ca ma iubeste,, imi trimite poze cu ea, dar stiu ca place alti baieti. Cand ne certam unele cuvinte spuse la enrvi ma supara, eu nu spun cuvinte urate niciodata nu am injurat-o, dar dupa aia ne impacam.
Ce as putea face sa se supere si ea? Daca spun ceva, poate nu o asa mai vorbeasca cu mine de fel, desii suntem foarte apropiati. As vrea sa se simta si ea prost, poate, s-ar indragosti de mine daca m-ar vedea mai nepasator, ca, daca sunt bun si dragut, observ ca nu razolv nimic.
Cum sa oatrag la mine? Ce sa fac? Cum sa o fac sa ma placa, totusi, simt ca e putin putin atrasa de mine, imi zice ca sunt frumos, uneori. Altfel nu mi-ar spune.
Vad ca daca sunt eu insumi nu fac decat sa intru mai tare in friend zone, deja m-am atasat prea tare de ea si ea de mine, ca sa ii spun eu ce simt, poate eise rau si cand o sa ne intalnim o sa fie ciudat.
Sfaturi?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Trebuie sa fi un bad boy tupeist daca vrei gagica, o fata mereu va acorda atentie unui baiat care ii da peste fund cu palma nu un baiat care vine cu o floare. lucreaza la icnrederea in sine si devino tupeist doar asa ai de castigat, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, revelionul bate la usa nu este timp de relatii serioase, cauta o partenera cu care sa rupi patul in stil mare de revelion. daca vrei sa o faci sa se simta prost, nu-i mai acorda atentie si incepe sa acorzi atentie altei fete si iesi cu repsectiva, o sa turbeze

| R0R0 a răspuns:

Incearca sa te comporti frumos si cu alte fete.
Fa-o geloasa!

| Geodani a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te indepartezi putin de ia.Sa fi mai misterios si sa te vada mai rar.O sa vina ea la tine.