| andrei4ka a întrebat:

Imi place de o fata de la mine din scoala dar nu stiu ce sa fac mai departe.Astazi un coleg de clasa a vazut-o si i-a placut si m-a intrebat daca o stiu, eu i-am spus ca da.Acum el imi cere facebookul ei ce sa fac in continuare, daca il dau atunci nu mai am sanse, ar trebui sa o i-au inainte dar nu stiu cum

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ce mai astepti? sari pe ea, invit-o in oras mergeti in club beti pana va rupeti si faceti sex, big deal

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti prea timid o abordezi direct si ii explici sentimentele tale resimtite fata de ea.In cazul ca nu indraznesti sa i-o spui direct atunci printr-un mijloc de comunicare: facebook, messinger, skype, scrisorica/biletel. Succes.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Daca ii dai prietenului tau facebook inainte ca tu sa iti faci cunoscute intentiile fata de ea, e foarte posibil ca fata in cauza sa sfarseasca cu prietenul tau.Propun sa ii spui ca o consideri interesanta si ai vrea sa o scoti la suc.(la varsta voastra isi va da ea seama ce vrei sa spui)

| 0Andrew0 a răspuns:

Nu conteaza ca se da la ea. Conteaza tu sa fi mai bun decat elwinking.

| NimeniAlta123456 a răspuns:

Actioneaza tu primul! Fa-ti curaj, du-te la ea si intreab-o daca iese la un suc si acolo puteti vorbi linistiti! Spune-i sa iti vorbeasca despre ea, daca are prieten etc! Nu trebuie sa fi timid, daca nu vrei sa o pierzi in fata altuia mai bine du-te maine invit-o la un suc, sau spune-i pe facebook!