| DeeaYO a întrebat:

Am o colega in clasa care e impreuna cu toti baietii.Nu conteaza varsta. A fost aproape cu toti baietii din scoala si de la liceu.Se desparte de unu si dupa 5 min e cu altul.Acum a aflat ca un coleg se poate sa joace intr-un film si a inceput sa zica ca il iubeste si ca ii place de el si s-a despartit de prietenul ei si dupa 3 minute l-a intrebat pe celalalt. El a acceptat.Si mie chiar imi place de acel coleg si stiu ca si lui ii placea de mine. L-a pus o colega sa aleaga o fata din clasa si m-a ales pe mine. Un prieten de-al lui cand m-a vazut a zis "Uite-o ma pe gagicata!" si el i-a zis "Taci!". Deci chiar nu stiu ce sa mai cred. O colega mi-a spus ca poate e impreuna cu cealalta fata ca sa ma faca geloasa.
Voi ce spuneti? Ma place, nu ma place? Un sfat?

3 răspunsuri:
| pinguuina a răspuns:

Pai ar trebui sa vezi daca aveti ceva in comun. Daca te place, sigur va venit el la tine, chiar daca el e impreuna cu colega ta. Nu o sa dureze mult, daca nu se plac reciproc. Iti tin pumnii, sa fie bine.

| brunetatha a răspuns:

Eu cred ca te place de ii este rusine cu tine straight face

| Mihaela_6236 a răspuns:

TE place...si cum ai spus tu vrea sa te faca geloasawinking