| Andreiradu99 a întrebat:

Imi place de o fata, e in clasa cu mine, amandoi avem 12 ani si nu stiu cum sa ii spun ca o plac sad. Ajutor.

Răspuns Câştigător
| Neculae a răspuns:

Frate fa ca mine roag-o sa vina cu tine intr-un loc mai ascuns si intreab-o daca vrea sa fie iubita tawinking crede-ma si eu am 12 ani si am facut la fel si a mers

4 răspunsuri:
| Roメette a răspuns:

Fa rost de adresa ei de mess si intreab-o. Poate ai mai mult curaj pe mess big grin Funda?

| XLidiaX a răspuns:

Eu sunt fata si la 11 ani un baiat m-a luat putin pe holul scolii si m-a zis direct: " uite ce e, eu te plac si vreau sa stiu daca si tu ma placi" mi s-a parut dragut din partea lui asa ca i-am spus sincer (ca nu i plac, dar asta e mai puntin important). fi direct cu ea si o se se simta ok. succes! happy

| Andreiradu99 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri toate sunt perfecte, nu pot alege un castigator decat dupa ce ii spun ...multumesc ca imi urati succes

| diablo_7093 a răspuns:

Prietene si eu am avut exact aceeasi problema crede-ma si nu esti singurul pana la 15 am incercat sa imi dau seama cum sa fac nu e ca nu am avut prietene pana atunci dar doar ele ma intrebau pe mine si abia atunci aveam curaj. De curand mi-am luat inima in piept si i-am spus pur si simplu ce gandeam fara sa imi fie frica ca probabil voi fi respins si chiar a mers, zau incearca nu ai ce pierde si inca ceva daca chiar nu se poate si esti chiar atat de emotiv imprietenestete cu o prietena de a ei si convingeo sa ii spuna ea in locu tau dar incearca sa o faci tu fiindca daca o faci odata o sa o poti face oricand
( succes)