| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata foarte mult dar nu stiu daca si ea ma place

deci nu e ca ma evita adica daca o salut si vb cu ea e totu ok

dar de multe ori (intodeauna) tipa la mine(Mult)

ei ii plac animeurile, si mie imi plac, ei ii place sa deseneze, eu urasc sa desenez, ea canta la chitara, eu putin la pian, ei ii prace muzica rock si mie imi place muzica rock/pop, ea uraste sa zambeasca, eu zambesc ca un retardat

ati inteles ideea

odata am visat:

Eu cu ea singuri pe o banca, ea imi cere sa ne tinem de mana si eu pun capu pe umarur ei ( cel mai ciudat vis pe care l-am avut)

deci cred ca sunt obsedat/retardat e prima data cand imi place asa de mult de cineva

Plobrema e ca ma gandesc tot timpu la ea si nu stiu cum sa o uit (e in clasa cu mine cum draq so uit)

Com fac sa stiu daca si ea ma place? sau daca nu stiti ce pot sa ma fac nu imi place sa ma simt asa...

scuzati greserile de exprimare/gramatica dar e greu sa scrii cu atatea sentimente

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Bună!
Pai faza e ca tu o iubești prea mult. Ia-ti inima în dinți și întreab-o dacă te place, mai în detaliu. happy poate o sa ai o surpriza plăcută. Sper ca te-am ajutat.

| aXy99 a răspuns:

Ce-ar fi s-o intrebi daca te place? Sau pur si simplu sa-i spui c-o placi, ii bati un apropo, o inviti la un suc ceva...

| Veverita229 a răspuns (pentru aXy99):

Am uitat sa zic ca sunt super timid si ca mie foarte frica, + ca daca asi primi un nu cred ca atunci asi intra intr-un fel de depresie si sar duce cu onoarea mea

| aXy99 a răspuns (pentru Veverita229):

E mai greu atunci. Dar totusi, nu vad problema daca te refuza...nu cred ca e singura fata pe care o cunosti, merita sa incerci. Ai putea totusi sa pui un prieten s-o intrebe, dar intr-un mod mai discret, s-o ia pe ocolitehappy