| anonim_4396 a întrebat:

Îmi place de o vecina din bloc care de fiecare data cand ma vede ma saluta si vorbeste cu mine si raspunde la mesaje pe Facebook. Ar fi ok sa o invit la o cafea chiar daca are prieten?

7 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Daca ridica coada frate..profita

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, daca are prieten lasa o in pace, ea te salută din politețe nu vrea o relatie cu tine.

| mihai69 a răspuns:

Invită-i pe amândoi.

| Crackman a răspuns:

Nu prea

Răspuns utilizator avertizat
| elemonis a răspuns:

Buna.
Eu cred ca nu, deoarece are prieten.
Tu cum te-ai simti in timp ce ai o prietena sa invite un baiat in oras?

| Ady5890f a răspuns:

Ba fra, eu zic ca nu, nu e bine sa te bagi intre relatii, ea s-ar putea sa nu se înțeleagă foarte bine cu prietenul ei, dar daca chiar asa e asteapta sa se desparta de el, iti poti face probleme