| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat care este plecat in strainatate. Se intoarce abia vara viitoare. Ma gandesc mereu la el. Il plac inca de cand era in tara, insa nu am avut curajul sa-i spun.
Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| pretty34 a răspuns:

Sa te interesezi de el si in cazul in care este singur ii iei id, nr de tel (de la un prieten; cineva apropiat lui. sora daca are) si incepi sa vb vu el. happy

2 răspunsuri:
| spidermanule a răspuns:

Pai daca ii plecat puteti sa vorbiti prin mesaje daca ai nr lui de tel sau sa vorbiti pe mess sa incerci sa-i spui ce simti si el cand o sa vina inapoi o sa vorbiti tu ai sa te apropii de el si el de tine si atunci el o sa faca primul pas si o sa fiti fericiti... fundalaughing?

| Ellly23 a răspuns (pentru spidermanule):

Hmm..usor de zishee hee