| andra_7244 a întrebat:

BUNA! imi place de un baiat care e mai mare decat mine cu 1 ani suntem prieteni foarte buni si chiar ne spunem tot...de vreo 2 saptamana am inceput sa am sentimente pentru el si nu pot sa ma gandesc la alt ceva decat la el.Cum pot face sa aflu daca si el ma place sau macar daca are vreo atractie pentru mine? Va rog dati-mi un sfatkiss. dau Funda:X:*big grin

Răspuns Câştigător
| bYbr0kenn a răspuns:

Buna. In calitate de baiat. Iti zic ca e foarte simplu. Vorbeste cu el fara frica, ia-l ca pe un frate, lasa emotiile deoparte, bine inteles orice baiat are nevoie de o fata. Deci, practic SANSE 99%. happy

5 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Pai,incearca sa il tii de mana cand va plimbati,va intelege el,daca nu te tine,sau incearca sa isi retraga mana,atunci nu prea vrea ceva cu tine. Daca te tine de mana, si te strange putin sau iti zambeste, te place happy

| frumusik96 a răspuns:

Intreaba-i pe prietenii lui. Sau intreaba-l pe el de cine ii place. Si daca e sincer si nu e rusinos o sa-ti spuna

| andra_7244 explică:

Sincer am unele temeri pentru ca ma tem sa nu se supere si sa stricam o prietenie frumoasa dar mersi:Xastept raspunsurile voastre incontinuare pupkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i de sentimentele tale. daca va accepta va fi totul bine.dar daca nu inseamna ca nu mai merita sa faci eforturi.succese.winking

| CrazYgirl_4233 a răspuns:

Buna! du-te la el si spune-i ceea ce simti si dca si el simte la fel te ai ales cu o combinatie! si dupia iesiti si voi undeva in club ceva.si de acolo se va intampla totul de la sine.